کد مطلب: 379
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
حبس برای جاعل

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت از بازداشت فردی خبر داد که با جعل عناوین دولتی از مردم کلاهبرداری می‌کرد.

به گزارش وکیل ، سرهنگ سعید راستی با اعلام خبر بازداشت یک کلاهبردار حرفه‌ای درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: با دریافت چند شکایت مردمی با موضوع کلاهبرداری، مالباختگان در اظهارات مشابهی، عنوان داشتند با فردی که مدعی بوده از کارکنان مهم نهادهای دولتی است، آشنا شده و مبالغی را به وی به امید اینکه مشکل اداری آنها را حل کند، پرداخت کرده‌اند اما پس از پرداخت وجوه، از متهم خبری نیست.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت تصریح کرد: با شکایتهای ارائه شده توسط مالباختگان، موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت و مخفیگاه متهم در حوالی محله نیروی هوایی شناسایی شد.

وی افزود: در نهایت با هماهنگی مقام قضایی، تیمی از مأموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: متهم به پلیس امنیت منتقل شد و در انجام بازجویی‌هایی تخصصی، لب به اعتراف گشود و به دریافت مبلغ 600 میلیون ریال در آخرین فقره کلاهبرداری اعتراف کرد.

راستی عنوان داشت: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که وی سابقه‌دار بوده و پیش‌تر با عناوین مختلف از قبیل جعل عنوان مشاغل دولتی و خصوصی دستگیر شده است.

به گفته رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت، متهم با حکم قاضی پرونده به 20 سال حبس محکوم و روانه زندان شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =