محبی

مدیر کل زندان‌های استان تهران اظهار کرد: از ابتدای سال جاری با پیگیری‌هایی که صورت گرفته ۲ هزار و ۳۳۳ مورد بازدید قضات را از زندان‌ها داشتیم که از نزدیک در جریان مشکلات قضایی زندان‌ها قرار گرفتند.

محبی مدیر کل زندان‌های استان تهران در نشست خبری اظهار کرد: از ابتدای سال جاری با پیگیری‌هایی که صورت گرفته ۲ هزار و ۳۳۳ مورد بازدید قضات را از زندان‌ها داشتیم که از نزدیک در جریان مشکلات قضایی زندان‌ها قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه حضور قضات در آرامش قاضی تاثیر بسزایی دارد گفت: با انجام این بازدیدها به مددجویان واجد الشرایط امتیازات قانونی اعم از مرخصی پایان حبس، آزادی مشروط، عفو و... داده می‌شود که در مدت ۴ ماهه امسال هزار و ۸۵۵ مورد مشمول عفو داشتیم که به مراجع مختلف اعلام کردیم.

محبی افزود: ۷ هزار و ۳۰۰ مرخصی از طرف قضات به مددجویان اعطا شده است و ۴۳۵ مورد گذشت از شکات، ۶۲۵ مورد آزادی مشروط و اعطای مرخصی منجر به آزادی ۲ هزار و ۹۱۰ نفر بوده است.

مدیر کل زندان‌های استان تهران خاطرنشان کرد: آیین نامه استفاده از دستبندها و پابندهای الکترونیکی جدیدا تصویب شده است و در حال حاضر ۵۰ نفر در راستای مجازات‌های جایگزین حبس از دستبندها و پابندهای الکترونیکی استفاده میکنند.

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =